Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

Więcej szczegółów o tabliczkach na drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele przeróżnych pokoi, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Odpowiednie oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie pokoju, który aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w zakładzie pracy zwalnia się pracownik, opis na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz tego znaku jest więc naprawdę przejrzysty. Wspomnieć warto również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z poruszaniem się.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]