Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Szukasz wzmacniacza szerokopasmowego? Koniecznie odwiedź ten adres.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom TVK. Ich najważniejszą funkcją jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorników. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wielofunkcyjne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe działają zazwyczaj w przedziale 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują rozmaite zakłócenia wywołane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w budynkach, w których znajdują się klienci. Zasilanie modułów odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Transmitowany sygnał jest znakomity, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Używa się w tym celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Urządzenia posiadają również specjalistyczne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są bardzo bezpieczne. Nowoczesne modele mają wbudowany profesjonalny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują odbiorcom znakomitą siłę sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalnym atutem jest także energooszczędność na poziomie ok. <5W.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]