Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dostawcy przekładni falowych.

Szerokie wykorzystanie robotyki w różnych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, jak również silników DC produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]