Projekt gazety korporacyjnej

Biuletyn firmowy. Rzetelną pomoc specjalistów w tej dziedzinie otrzymasz na tej stronie.

Korporacyjny biuletyn to znakomity sposób motywowania załogi, ale także działanie marketingowe. Zobaczmy więc, jakie artykuły warto umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – gazeta korporacyjna

Firmowy biuletyn może pełnić 2 funkcje. Kluczową jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o osiągnięciach, pochwalenie się dobrymi osiągami, rozmowy z najlepszymi pracownikami. Takie gazetki mają duży wpływ na funkcjonowanie całej korporacji, bowiem świetnie dopingują personel. Dzięki temu pracownicy bardziej angażują się w funkcjonowanie firmy, czują więź z zespołem, a ich zwykłe działania zapewniają im większą dawkę satysfakcji. Statystyki pokazują, że gazeta korporacyjna sprawia, że członkowie ekipy czują się bardziej odpowiedzialni za wytwarzane towary, poprawie ulega też atmosfera w firmie. Ogromną zaletą jest także likwidowanie błędów komunikacyjnych między jednostkami, które bywają częstą przyczyną nieporozumień w wielu korporacjach. Gazeta korporacyjna zapewnia także stuprocentową jawność działań przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – dotrzyj do partnerów firmy

Oczywiście gazeta korporacyjna to także wspaniała forma marketingowa. Gazetka dociera do odbiorców takich jak: klienci, firmy z tej samej branży, organizacje gospodarcze, uczniowie. Firmowy biuletyn dzięki temu reklamuje działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi sprzedaż, a także zastępuje agencję public relations. Myśląc o stworzeniu firmowego biuletynu musimy w pierwszej kolejności zaangażować pracowników do pisania artykułów i zaprojektować szatę graficzną. Najlepiej posiłkować się pomocą fachowców (np. grafików projektowych), którzy zrobią projekt gazety, zaplanują ilość stron i zadbają o wydanie. gazeta korporacyjna na pewno wypełni swoją misję.

Adres:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]