Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Chcesz zamówić baniak do wina? Skieruj się na tę stronę.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]