Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Chcesz zamówić środki higieniczne? Sprawdź verdeavis.pl.

By utrzymać czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, m.in. tłustych osadów, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni lub graffiti.

Chemia przemysłowa – konserwacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki do osłony stali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]