Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

W tym miejscu znajdziesz profesjonalne drukarki 3D.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Szacuje się, że używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90%. Główne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości usług i produktów, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się bezproblemową obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko uzyskać tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w rozlicznych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest dokładny i trwały, a w toku procesu drukowania nie występują zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]