Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę weselną, skieruj się tu.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego źródła najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, ślub bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od Państwa Młodych

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych lub dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w różnych odcieniach i wzorach, w związku z tym bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej lub wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz soki, wina bądź nalewki, a później wręczasz je rodzinie albo kolegom przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej flaszki. Poza tym butelki można również oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]