Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Co powinieneś wiedzieć o kolczyki sztyfty?

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite typy mocowań – między innymi długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę oraz wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają ucha. Bardzo istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych strojach – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych kreacji. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają prawie równie dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]