Kolczyki dla dzieci

Dowiedz się więcej o biżuterii dla dzieci na http://tinyurl.com/zbnvtay

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze rzeczy nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto kupić pociechom własne świecidełka. Dobrym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasza pociecha nie . Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, koniczynki i serca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różowego, a także czerwień, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.