biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla każdej kobiety. Tego typu świecidełka doskonale harmonizują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to syntetyczne kamienie ozdobne, wykazujące znakomite cechy wizualne. Połyskują w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt doskonale naśladuje drogocenne brylanty, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Istnieją również zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Pierścionki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również zawieszek. Gdzie dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.