Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Więcej szczegółów o celebrytce.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]