Pasta BHP na wyjątkowo trudne zabrudzenia

Potrzebujesz pasty do rąk? Wejdź na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html.

Rzemieślnicy, kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju oleje, smary, sadze, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczna jest w takim przypadku pasta do rąk.

Pasty do mycia rąk – gdzie się ich używa?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów myjących wykorzystywanych każdego dnia w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, musi cechować się dobrymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do rąk – nieodzowna np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]