Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Chcesz kupić butelki 0,5l w hurcie? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą klienta do swojego smacznego, zdrowego albo unikalnego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. ocet, konfitury bądź piwo, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając opakowania na palety na ogół można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób też dostanie opakowania szybciej.

Co kupimy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania soków, piwa bądź wina) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami i butelkami hurtowo można także zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]