Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli chcesz zamówić części Renault, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]