Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz słoje z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]