Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Dowiedz się więcej o blacha trapezowa dachowa na www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie a przy tym wytrzymałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapez?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapez będzie także bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08