Czy warto zapisać się na kurs rysunku architektonicznego?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o kurs architektura, uzyskasz na domin-krakow.pl.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki specjalistów pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]