Czy warto zapisać się na kurs rysunku?

Szukasz więcej wiadomości o kursie rysunku dla dorosłych Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]