wyprawy w góry, wyprawy górskie

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Lubisz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia pewne i rzetelnie przygotowane wycieczki w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]