Budowa domów drewnianych – połączenie stylu podhalańskiego z nowoczesnością

Jeśli potrzebujesz zamówić budowę domów drewnianych, wejdź na http://tinyurl.com/home4xq.

Bardzo dużo osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się urzeczywistnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie dominowały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się też dużymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to całkiem inaczej. Wyjątkowo chętnie decydujemy się na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to teraz doskonały przykład na to, jak skutecznie można łączyć tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie stosują też innego rodzaju nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można na ogół w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie znajduje się malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał świetnie, a równocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]