Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Tu uzyskasz więcej informacji o automatycznej księgowości.

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, wobec tego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]