Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Zleć catering dla firm Katowice.

Sympozjum, szkolenie bądź negocjacje biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje wiele osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 7-8 godzin, częstokroć także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie pełnego obiadu w okolicznej restauracji. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie rąk czy koszuli. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniany jest również sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz warsztaty? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są niezwykle ważne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie zagadnień omawianych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, jedząc kupione po drodze w spożywczaku lub samodzielnie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał także o dobre samopoczucie uczestników.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]