Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezy w Krakowie? Skieruj się na lastrada.pl.

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miejscach kraju prowadzone są konferencje, benefisy bądź gale. Wszystkie te eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze przekąski, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zamówiłeś salę na event bądź zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym zorganizujesz piknik? Wspaniale!! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych ciepłych potraw, przekąsek i napojów. Pamiętaj, że na czas istotnych bankietów nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest istotna – odpowiednie ustawienie stołów, gustowne ozdoby, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia będą też zadowoleni, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że wynajęty zespół nie tylko przygotuje pyszne menu, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i napoje będą przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby obserwować z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, jakie dania, napoje i przekąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]