Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Zajrzyj tutaj jeżeli chcesz zlecić catering weselny.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie lub śluby, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować menu, a potem przygotować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawił się duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – smaczne dania, które oczaruje gości

Planowanie wesela to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na rozsyłanie zaproszeń, dobór ozdób sali, sporządzanie listy gości oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i trunków serwowanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, żeby stoły były prawidłowo nakryte i cudownie udekorowane, dania były smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także aby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy i managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesela – potrawy pasujące do charakteru przyjęcia

Wesela kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, ale też i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może zatem samemu przygotować jadłospis z zaproponowanych dań. Warto jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego zgadzają się przygotować indywidualne kompozycje potraw.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]