Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Wejdź tutaj, jeśli interesuje Cię korzystna oferta usług cateringowych.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie prywatne bądź firmowe, na które zapraszasz sporą ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując soki i popularne przekąski w supermarkecie – ważne wydarzenia najczęściej wymagają dopracowanej oprawy także w kwestii posiłków. Wszak nie powinno się rozstawić na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Typy usług cateringowych

Podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, wesel albo urodzin, catering dla firm oraz catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego najczęściej różnią się od siebie m.in kosztem oraz listą posiłków dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej trzeba pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić własne oczekiwania, a przy tym być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera organizacja eventów rozmaitego typu to jego praca, zatem wieloletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości gości.

Usługi cateringowe – wykwintne potrawy i wykwalifikowana kadra kelnerska

Organizacja poczęstunku nawet dla skromnej grupy gości bywa ciężkim zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych kluczowych aspektów eventu. Daje to również możliwość uraczenia gości wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Wypada jednocześnie zaakcentować, że ważnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezentacja na stole. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także własną ekipę zawodowych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]