Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Pełna oferta lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Zazwyczaj z okazji niektórych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, nie uważając, że jest to ważne. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których stosowne celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Urządzać imprezę w domu czy wynająć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła kupować i pić napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednak zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość wyprawienia ogromnej imprezy z kolegami. Można kolejny raz urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale równocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje pyszne dania imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wyszukaj salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić grill.

Lokal na 18 urodziny – wygląd przestrzeni również jest istotny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali również jest nadzwyczaj ważna, by goście kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada więc wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według wytycznych solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoły z posiłkami i napojami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale także do finansów i budżetu klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]