Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Projekty wnętrz Kraków. Sięgnij po rzetelną pomoc specjalistów w tej dziedzinie.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]