Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Zajrzyj w to miejsce, jeśli interesuje Cię korzystna oferta przyjęcia w plenerze.

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie oraz chrzciny. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji pozostaje nam zabukować pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo przyjęcie urodzinowe, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których sporą część gości mogą kilkulatki, m.in. chrzty czy komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane gościom również powinny być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w Małopolsce

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do 130 osób. A jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez ułożenie i dekorację stołów, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]