Jakie usługi świadczy architekt?

Aby skorzystać z usług fachowców biura projektów Kraków, skieruj się w to miejsce.

Biuro projektowe świadczy szerokie spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a następnie czynnie nadzoruje zaawansowanie robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz pomysłowych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym praktyczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. pensjonaty, biura, obiekty rekreacyjne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może też rozplanować praktyczne i obszerne garderoby, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]