Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Zamów pozycjonowanie Krakow na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów korzystają zwykle z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę danego miasta, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep obuwniczy kraków” czy “restauracja gruzińska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na pokazanie swoich usług docelowym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron internetowych od ponad 10 lat. Przez te lata do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę treści, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]