aktualizacja wordpress, opieka techniczna wordpress

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Ponieważ jest szybki oraz bez problemu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia wymyślnych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być źródłem problematycznych sytuacji, w związku z tym istotną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu kolejnych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bez wątpienia aktualizowanie jej do aktualnej edycji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na cyberataki czy infekcję przez malware. Poza tym, pomimo że WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Wobec tego wymagane jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu IT, należy zlecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu ekspertowi.

Opieka techniczna nad stroną internetową – oferta dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz freelancerów

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno małych jak i dużych firm, którym zależy na wydajnym oraz trwałym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest także freelancerom i blogerom posiadającym własne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się usuwanie skutków zawirusowania, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W pakietach rozszerzonych oferowane są również wszelkiego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]