sale do wynajęcia na imprezy kraków

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i grille dla pracowników i ich rodzin, które mają na celu ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby celebrować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite sympozja, kursy i gale dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

O czym pamiętać szukając sali na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym dużych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, należy sprawdzić usługi wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim stylem do rangi planowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy firmy, podczas których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w zwykłym lokalu. Wskazane jest przy takich okazjach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które dobitnie zaakcentuje rangę wydarzenia. A jeżeli na event sproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie wolno nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania dobrej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla gości, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się ozdobieniem stolików. W czasie prestiżowych imprez wskazane jest też zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Należy zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]