parking lotnisko kraków balice

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Szybkość, komfort i sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe zakątki świata – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest lot, wiąże się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie przydatne w czasie opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]