Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Poznaj ofertę parkingu Kraków Balice.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]