Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Branża transportowa cały czas się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu oraz importu. Z tej przyczyny wymaga również nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na potrzeby nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie uznane projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są jedynie materiały wysokiej jakości, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia spółce Gniotpol Trailers przygotowanie nowatorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych z myślą o przewozie wyjątkowo wymagających towarów.

Producent przyczep – serwis na obszarze całej Unii Europejskiej

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia albo w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy wykonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort nabywców, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są stale dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Pochodzenie fotografii – gniotpol-trailers.com.