Profesjonalne sprzątanie grobów

Chcesz zamówić sprzątanie grobów Kraków? Zajrzyj tu.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Stawki, które trzeba zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – kiedy zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Należy też zauważyć, iż koszty uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]