Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie sali na przyjęcie weselne w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – jak szukać?

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, należy poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przystrojenie stołów, wybranie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą wyprawić wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę gości. Przyjęcie można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 30 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]