Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Poznaj dalsze szczegóły o tworzeniu sklepu WooCommerce.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie masz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z użyciem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć pozycje w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie np. za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, prawidłową semantykę kodu sklepu i wykorzystanie wyłącznie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym łatwo można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]