Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/ zlecisz przygotowanie wirtualnego spaceru profesjonaliście.

Wnętrza 3D to znakomity sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób opcja zobaczenia takiego wnętrza przed wyborem oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W takim modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa czy hotelu, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem myszki do takiego wnętrza, a następnie zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przemieszczać się do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Dlaczego opłaca się udostępnić model 3D?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom dany budynek i jego wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania baru, hotelu albo pracowni, jak również po prostu pokazać dużemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, aby przyszli klienci mogli rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się zamówić z kilku przyczyna. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie www czy dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej zachęcić klienta, żeby wybrał nasze usługi . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to też znakomita metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem aktualnie – mimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy powierzyć jego wykonanie profesjonalnemu fotografowi.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]