Prawo cywilne i prawo ochrony konsumentów – o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie powoduje, iż na spotkanie z adwokatem można bez trudności dojechać z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby posiadające polisolokaty lub kredyty we frankach. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.