BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Jesteś zainteresowany ofertą producenta mebli biurowych w Poznaniu? Wejdź na www.balma.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Dawno już porzucono pogląd, iż wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Obecnie projektując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office dążymy do tego, aby meble jakie w nim postawimy odznaczały się dodatkowo miłym dla oka designem oraz ergonomią. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej warunki znajdują się w portfolio poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. dostarcza najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Cechy nowoczesnych mebli biurowych

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To meble, które całościowo spełniają potrzeby użytkownika. Pozwalają one na doskonałą organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Przy tym cechuje je wysoka trwałość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich bardzo intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy utrzymaniu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu stosownych surowców, chociaż nie mniejszą rolę odgrywa tu szczegółowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż piękna z ergonomią. Wszak mebel będący najważniejszą częścią przyjaznej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien w tym samym czasie burzyć estetyki otoczenia. W biurze spędza się co najmniej 8 godzin dziennie, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest pośrednio wizytówką firmy, która niemało może o niej przekazać potencjalnemu klientowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Co ma w swoim portfolio poznański producent mebli biurowych?

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma właściwie wszystko co potrzebne do aranżacji biura. Prócz typowego wyposażenia jak regały, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można też hokery czy taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki pozwalające podzielić przestrzeń pracy na mniejsze stanowiska, lady recepcyjne, a nawet kwietniki pasujące do nowoczesnej biurowej stylistyki. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z możliwością regulacji wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w rezultacie zredukować ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Adres:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]