Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Tutaj zamówisz shuttersy w oknach.

Projektując aranżację pomieszczenia, z rzadka przeznacza się dużo czasu na okna. Zazwyczaj wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli zasłony i firany, które czasem łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Najważniejszą właściwością shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych są ruchome, a więc można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu domowników. Producenci wytwarzają je z drewna, z płyt MDF, jak również polichlorku winylu (PCV). Shuttersy instaluje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek bardzo dobrze sprawdzają się także na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w naszych domach spotyka się wciąż stosunkowo rzadko, ale każdy z nas z pewnością w kinie czy na ekranie telewizora, bowiem tego typu okiennice są często używane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy Afryce Południowej.

Shuttersy nadają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters doskonale wyglądają, mają one także zastosowanie. Dzięki nim można w pasywny sposób regulować użycie energii słonecznej: w gorące dni ograniczać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom nadzwyczaj stylowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości posesji. Wypada również zaznaczyć, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez użycia żyłek, co właściciele psotliwych zwierząt lub rodzice małych dzieci, które poplątać dyndające łańcuszki, uznają na pewno za dodatkowy atut.

Adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]