Jaki kask na motocykl

Jeśli chcesz zamówić kaskowi na motor, skieruj się na ten adres.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najporządniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są wybitnie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]