Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Mini przyłbicę kupisz na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały glob, nieodwołalnie odmieniła nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do restauracji bądź supermarketu, gdzie najczęściej spotykamy większe skupisko ludzi, musimy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z materiału?

Ochronna przyłbica – wygodna ale wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, trwałość i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz osób pracujących

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]