Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Odszukaj doświadczonego specjalistę, który wspomoże Cię w psychoterapii UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji w zasadzie zanikło, jednak ciągle nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Przebywanie na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą również trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu bardzo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339